شرایط ثبت نام در مدرسه ائور آوجیلار

هموطن سلام

گروه ویزا و شرکت آموزشی ویبولیتین در زمینه تحصیلات علمی فرزندان ایران زمین محیطی گرم در کشور ترکیه -شهر استانبول منطقۀ آجیلار - فیروزوکوی با نام ائور آجیلار که دارای مناسب کلاس های آموزشی و کلاس های عالی با نور کلاسه ایده آل و آزمایشگاه های مطلوب و موسیقی مدرن و سالن ورزشی مسکونی و روباز با همراهی کادر آموزشی مورد تایید اداره آموزش استان استانبول ترکیه است و در همین راسته عزیزان عزیز در پایه پنجم تا دوازدهم امکان ادامه تحصیل خواهند داشت.

هدف مدیریت جامع صرفا پرورش استعداد و خلاقیت ذهنی در راستای یادگیری و استفاده از علوم و فنون مربوط به سن و تحصیلات دانش آموزان است و تمام توان خود را برای استفاده از علوم به روز و جهانی استاندارد کار می کند.

آنچه مسلم و مسلم است این است که هدف این مدیریت صرفا ورود آینده سازان ایران زمین به دانشگاههای معتبر ترک و اروپایی و انگلیسی در سراسر جهان است. برای همین منظور تمرکز برای یادگیری ترکیه و انگلیسی زبان تخصصی و کسب رسمی از دانشگاه های مرتبط حائز اهمیت جدی خواهد بود.

همچنین یادگیری اصلی علوم از جمله ریاضی   فیزیک شیمی   بیولوژی در کنار کامپیوتر و هنر از دیگر موارد است که دانش آموزان فرا می گیرند هرچند زبان فارسی و خواندن و نوشتن صحیح زبان پارسی نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد بود. با توجه به استاندارد سازی علوم پایه و تخصصی به دانش آموزان پایه دوازدهم در محیط آرام و دور از هر گونه هیجان فریب و علم و یادگیری تکنیک های تست زنی پرداخته و به راحتی با توجه به ضرورت موفق با حضور در دانشگاه های دولتی و با اخذ بورس از Universities معتبر جهانی خواهد شد و از لحظه لحظه عمر گرانمایه خود را نهایی موفق می شود. بمان تا با پشتکار و همکاری اولیا با مدیریت خدوم مجتمع سختی های تحصیل چون نبات در کام مدیران آینده ساز زمینی زیبا یما ن خوش نشیند انشا الله

هزینه تحصیل و ثبت نام با توجه به نیاز خانواده های محترم متغیر خواهد بود.

پایه تحصیلی از کلاس   پنج تا دوازدهم 14000 همچنین شامل کتاب و لباس آموزش علوم ترکیه است

آموزش زبان ترکی و اخذ   مدرک TOMER        5500 لیر  

آموزش زبان انگلیسی و اخذ گواهینامه      IELTS 

غذا یکسال            3500 لیر

سرویس ایاب و ذهاب مناسب با فاصله مکانی 

کلاس یوس   با تعیین سطح و تشخیص استاد از   7000 لیر 

    

به انتظار شما هستیم بدرود