شرایط ثبت نام در غیر انتفاعی ( سیستم آموزشی ایران )

 

 

به نام خداوند سبحان 

شرایط ثبت نام 12 پایه تحصیلی در سال 1397-1396 مجتمع اموزشی بین الملل نور معرفت

دوستان عزیز سلام

چنانچه می دانید از لطف حضرت حق و تلاشهای مستمر و بی وقفه مدیریت خدوم و بی ادعای مجتمع و همت و مراحمات دوستان ،دو سال از عمر بازگشایی مجتمع نوپا سپری گردید و توشه عملکرد و تجربیات حاصله گویای ارزشی معادل چندین برابر ایام گذشته بوده است.موفقیت های چشمگیری که در عرصه معرفی و حضور دانش اموزان فارغ التحصیل از این مجتمع به دانشگاه های معتبر ترکیه بوده ،تنها گوشه ای از این مساعی و کوشش جمعی محسوب میگردد.

تدوین و گرد اوری مطالب به روز علمی متناسب با برترین مدارس و کالج های مطرح جهان و نیز طرح های نوین جهت  بهینه سازی و شکوفایی خلاقیت داش اموز از دیگر دستاوردهای تحقیقات همکاران در مدت گذشته بوده است.

هرچند حجت امر کامل نگردیده و هنوز در ابتدای راه اموزش هستیم و پر از اشتباه که هیچ موفقیتی بدون ازمون و خطا میسر نگردیده و نخواهد شد اما با افتخار میتوان اعلام  داشت که توانسته ایم شروع کنیم و میتوانیم ادامه داده و به درجات عالیه موفقیت نائل گردیم اگر خدا بخواهد.

برای سال تحصیلی جدید  انشاالله  برنامه های مدون به شرح ذیل خواهد بود:

شروع کلاس های زبان انگلیسی از اول مرداد

شروع زنگ مدرسه از پانزدهم شهریور

صدور و تسلیم دو مدرک ترک و ایرانی ( انگلیسی )همزمان

اموزش یوس و تومر و ایلتس در پایه دوازدهم مطابق استاندارد دانشگاههای معتبر

ایجاد فضایی مناسب به منظور استعداد یابی و کشف خلاقیت های دانش اموزی

بر اساس تحقیقات به عمل امده ضرورت فضای اموزشی ایجاب می کند تا دانش اموزان در محیط های دگرگون باشرایط خاص قرار گرفته تا بتوانند استعدادهای خود را بروز داده و وظیفه مدیریت مجتمع پس از بروز آن ،پرورش و تقویت بوده تا فارغ التحصیل مجتمع اموزشی بین الملل نور معرفت بتواند در جامعه محیطی خود با سر بلندی  تصمیم گیری و ابراز نظر نموده و مورد توجه واقع گردد.

برای نیل به اهدافی که موارد معنونه بخشی از ان می باشد قطعا تامین منابع مالی بسیار حائز اهمیت بوده و در همین راستا برای سال  جدید شهریه تحصیلی از پایه اول تا یازدهم  7000 دلار بوده و در پایه دوازدهم 12000 دلار پیش بینی گردیده است  و ساعات کلاس از روز دوشنبه تا جمعه ساعت 9 الی 16 می باشدکه شامل:

سرویس رفت و برگشت  منزل به مدرسه ،غذا،لباس فرم و ورزشی ،کتاب و جزوات ،تبلت وکلاسهای درسی خواهد بود

لازم به ذکر است پیش بینی هزینه سرویس از منطقه فاتح ؛مجیدیه کوی،یشیل کوی،باغ جیلار،بسفر سیتی وبیلیک دوزو بوده و مازاد بر ان قابل محاسبه و پرداخت وجه اضافی می باشد.

تاریخ شروع ثبت نام از تاریخ 20 خرداد ماه سال 96 بوده و مدارک لازم شامل  ارایه کلیه مدارک تحصیلی مورد تایید اداره اموزش و پرورش مربوطه  4 قطعه عکس و تصویر مصدق شناسنامه،کارت ملی،گذرنامه و اقامت پدر،مادر و دانش اموز می باشد.

شرایط ثبت نام در مدرسه غیر انتفاعی نور معرفت

چنانچه مجوزات لازم اخذ و تعداد دانش اموزان به حد نصاب برسد شروع مدرسه غیر انتفاعی از اول مهرماه  بوده  و شهریه از پایه اول تا ششم 1000 دلار و هفتم تا یازدهم 1500 دلار و مقطع پایانی 2000 دلار خواهد بود.

ساعات روزانه از ساعت 9 تا 1.30 دوشنبه تا جمعه و مبلغ فوق بدون کتاب و لباس و غذا و سرویس می باشد.

مدارک لازم  ثبت نام مطابق مدرسه بین الملل می باشد

شرایط ثبت نام دانش اموز داوطلب و اموزش راه دور:

عزیزانی که تمایل به استفاده از سیستم مذکور را دارند میتوانند با ارایه مدارک که شامل مدارک منطبق با مدرسه بین الملل بوده و پرداخت مبلغ 1500 دلار در پایه های اول تا یازدهم و مبلغ 2000 دلار پایه پیش دانشگاهی اقدام نمایند.

ضمنا در زمان ثبت نام در کلیه سیستمهای مذکور مبلغ 50 درصد شهریه نقدا  و اسناد اقساطی معتبر همزمان اخذ می گردد.

به امید دیدار. موفق باشید

مدیریت مجتمع اموزشی بین الملل نور معرفت

بانک پاسارگاد

شماره کارت : ( به نام جناب آقای میثاق بنی هاشمی )5022291042710010

شماره حساب : 3058000108554481

شعبه تهران سهروردی شمالی

شبا :IR330570030580010855448101

 

 

Şube Adı : ÇARŞI_BAKIRKÖY_istanbul

HESAP NO / IBAN : 1006_3815025

 

TR980006400000210063815025